Lenovo ThinkPad X9-14 Gen 1 14 WUXGA ULT5-226V/16GB/512GB/Intel Arc Integrated/WIN11 Pro/ENG kbd/Grey/FP/3Y | Lenovo
- TootjadLenovo
- Mudel: 21QA0011MH
- Saadavus: 5
-
1 652€
Lenovo ThinkPad X9-14 Gen 1 14 WUXGA ULT5-226V/16GB/512GB/Intel Arc Integrated/WIN11 Pro/ENG kbd/Grey/FP/3Y | Lenovo
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 312.00 mm |
| Gross height (mm) | 17.00 mm |
| Gross weight | 1.79 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Net weight | 1.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 559 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo thinkpad x9-14 gen 1 14 wuxga ult5-226v16gb512gbintel arc integratedwin11 proeng kbdgreyfp3y lenovo, 21qa0011mh, lenovo, sulearvutid















