Lenovo ThinkPad X9-15 G1 Intel | Grey | 15.3 " | OLED | 2.8K | 2880 x 1800 pixels | Intel Core Ultra 5 | 228V | 32 GB | Soldered
- TootjadLenovo
- Mudel: 21Q6001VMX
- Saadavus: 4
-
2 083€
Lenovo ThinkPad X9-15 G1 Intel | Grey | 15.3 " | OLED | 2.8K | 2880 x 1800 pixels | Intel Core Ultra 5 | 228V | 32 GB | Soldered LPDDR5x | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Arc Graphics 130V | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language Nordic | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 80 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.3 " |
| Ekraan | 2880 x 1800 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Arc Graphics 130V |
| Gross depth (mm) | 339 mm |
| Gross height (mm) | 12 mm |
| Gross weight | 1.98 kg |
| Gross width (mm) | 228 mm |
| HD tüüp | 2.8K |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Kaamera | UHD 8.0MP with Large Sensor + IR Discrete, with E-Shutter, ToF Sensor, MIPI |
| Klaviatuuri keel | Nordic |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu taktsagedus | 8533 MHz |
| Muud funktsioonid | 1x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), Always On 2x USB-C (Thunderbolt 4/USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) |
| Net weight | 1.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 505 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | ThinkPad |
| Producer product name | X9-15 G1 Intel |
| Protsessori mudel | 228V |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 5 |
| Protsessori võimendussagedus | 4.5 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | Soldered LPDDR5x |
| Sõrmejäljelugeja | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Toote värv | Grey |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.000927504 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |






































