Sunne Wall mount | 60-120-LP Heavy-duty Fixed TV Wall Mount | 60-120 " | Maximum weight (capacity) 120 kg
- TootjadSunne
- Mudel: 60-120-LP
- Saadavus: 2
-
52€
Sunne Wall mount | 60-120-LP Heavy-duty Fixed TV Wall Mount | 60-120 " | Maximum weight (capacity) 120 kg
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 650.00 mm |
| Gross weight | 9.10 kg |
| Gross width (mm) | 1100.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 120 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 120 kg |
| Net weight | 8.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 900x600 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 50x50 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 48 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Sunne |
| Screen size compatibility | 60-120 " |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toote nimetus | 60-120-LP Heavy-duty Fixed TV Wall Mount |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 50x50, 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 600x200, 400x400, 600x300, 400x600, 600x400, 700x400, 800x400, 600x600, 800x500, 800x600, 900x600 mm |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| WEEE tax | No |


