Sunne | Wall mount | LCD-A502K | Tilt, Swivel | 23-42 " | Maximum weight (capacity) 30 kg | Black
- TootjadSunne
- Mudel: LCD-A502K
- Saadavus: 1
-
25€
Sunne | Wall mount | LCD-A502K | Tilt, Swivel | 23-42 " | Maximum weight (capacity) 30 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Tilt, Swivel |
| Gross depth (mm) | 375 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross weight | 1.80 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Kaldenurk | -20 +20 |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 42 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Muud funktsioonid | Cable management |
| Net weight | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 132 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Pöördenurk | -90 +90 |
| Producer | Sunne |
| Screen size compatibility | 23-42 " |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Toote nimetus | LCD-A502K |
| Toote värv | Black |
| VESA mounting dimensions 200x200 mm | Yes |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | Max. 200 x 200 mm |
| Volume (m3) | 0.0065625 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: sunne wall mount lcd-a502k tilt, swivel 23-42 maximum weight capacity 30 kg black, lcd-a502k, sunne, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

