LG | 55VL5PJ-A | 55 " | Landscape/Portrait | 24/7 | WebOS | 500 cd/m | 8 ms | 178 | 178
- TootjadLG
- Mudel: 55VL5PJ-A.AEU
- Saadavus: 1
-
2 165€
LG | 55VL5PJ-A | 55 " | Landscape/Portrait | 24/7 | WebOS | 500 cd/m² | 8 ms | 178 ° | 178 °
| All | |
| Diagonaal | 55 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 833.00 mm |
| Gross height (mm) | 247.00 mm |
| Gross weight | 26.90 kg |
| Gross width (mm) | 1337.00 mm |
| Heledus | 500 cd/m |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0/40 C |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1200 : 1 |
| Lõiketera laius | 2.25 mm (T/L), 1.25 mm (B/R) mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 1213.4 x 93.1 x 684.2 mm |
| Net weight | 24.00 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Operating system | WebOS |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2320.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 580.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product name | 55VL5PJ-A |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Seadme ühilduvus | Input: HDMI 2 (HDCP 2.2), DP (HDCP 2.2), DVI-D (HDCP 1.4), Audio In, RS-232C In, RJ45 (LAN), IR In, USB 2.0 Type A Output: DP Out (Input : HDMI / DVI / DP), Audio Out, RS-232C Out |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 2.90 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | IPS |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 600 x 400 mm |
| Volume (m3) | 0.28 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg 55vl5pj-a 55 landscapeportrait 247 webos 500 cdm 8 ms 178 178, 55vl5pj-aaeu, lg, suured ekraanid


















