LG Standard Signage | 65UH5Q-E | 65 " | Landscape/Portrait | 24/7 | webOS | 8 ms | 178 | 178 | 500 cd/m
- TootjadLG
- Mudel: 65UH5Q-E.AEU
- Saadavus: 5
-
1 759€
LG Standard Signage | 65UH5Q-E | 65 " | Landscape/Portrait | 24/7 | webOS | 8 ms | 178 ° | 178 ° | 500 cd/m²
| All | |
| Diagonaal | 65 " |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1630.00 mm |
| Gross height (mm) | 1000.00 mm |
| Gross weight | 40.00 kg |
| Gross width (mm) | 205.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Heledus | 500 cd/m |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Net weight | 35.00 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Operating system | webOS |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 8.0 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Standard Signage |
| Producer product name | 65UH5Q-E |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustus | Edge |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 300x300 mm |
| Volume (m3) | 0.33 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









