LG UHD Signage | 65UL3Q-E | 65 " | 350 cd/m | Landscape/Portrait | 16/7 | webOS | 8 ms | 178 | 178
- TootjadLG
- Mudel: 65UL3Q-E.AEUQ
- Saadavus: 5
-
1 148€
LG UHD Signage | 65UL3Q-E | 65 " | 350 cd/m² | Landscape/Portrait | 16/7 | webOS | 8 ms | 178 ° | 178 °
| All | |
| Diagonaal | 65 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 976.00 mm |
| Gross height (mm) | 141.00 mm |
| Gross weight | 21.80 kg |
| Gross width (mm) | 1635.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Net weight | 16.50 kg |
| Operating hours/days | 16/7 |
| Operating system | webOS |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 6.1 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4240.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 1060.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | UHD Signage |
| Producer product name | 65UL3Q-E |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Signage product family | Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 5.30 kg |
| Toote värv | Black |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 300 x 300 mm |
| Volume (m3) | 0.23 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

















