ProDVX | Digital Signage | SD-22 | 21.5 " | 250 cd/m | Landscape/Portrait | 24/7 | 160 | 160 | 250 cd/m
- TootjadProDVX
- Mudel: 2022100
- Saadavus: 1
-
463€
ProDVX | Digital Signage | SD-22 | 21.5 " | 250 cd/m² | Landscape/Portrait | 24/7 | 160 ° | 160 ° | 250 cd/m²
| All | |
| Diagonaal | 21.5 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Ekraani pind | TFT LCD IPS |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 600 mm |
| Gross height (mm) | 440 mm |
| Gross weight | 5.5 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Heledus | 250 cd/m |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 600:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Net weight | 3.60 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 131 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1520 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 380 g |
| Producer | ProDVX |
| Producer product family | Digital Signage |
| Producer product name | SD-22 |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustus | Edge-LED |
| Tare weight (kg) | 1.9 kg |
| Toote värv | Black |
| Vaatenurk, horisontaalne | 160 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 160 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.03168 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







