ProDVX DS-75 Foldable Deskstand
| All | |
| Brutokaal | 0.58 kg |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Netokaal | 0.48 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Producer product family | Foldable Deskstand VESA 75 monitorarm |
| Producer product name | DS-75 |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00126 m |
Sildid: prodvx ds-75 foldable deskstand, 8075000, prodvx, suured ekraanid

