ProDVX | Floor Stand VESA 75 / 100 | FS-10
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 973 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross weight | 6.7 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 350 x 350 x 1203 mm |
| Net weight | 5.74 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 816 g |
| Plastic (No PET) | 144 g |
| Producer | ProDVX |
| Producer product family | Floor Stand VESA 75 / 100 |
| Producer product name | FS-10 |
| Tare weight (kg) | 0.96 kg |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| Volume (m3) | 0.0295792 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: prodvx floor stand vesa 75 100 fs-10, 8020100, prodvx, suured ekraanid

