ProDVX | Wallmount Bracket VESA 75/100 | WM-25
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 125 mm |
| Gross height (mm) | 24 mm |
| Gross weight | 0.339 kg |
| Gross width (mm) | 128 mm |
| Net weight | 0.299 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2950 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 33 g |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Producer | ProDVX |
| Producer product family | Wallmount Bracket VESA 75/100 |
| Producer product name | WM-25 |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| Volume (m3) | 0.000384 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: prodvx wallmount bracket vesa 75100 wm-25, 9010400, prodvx, suured ekraanid

