BEKO Oven | BBIR17300BCS | 72 L | Electric | Catalytic | Mechanical control | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Black
- TootjadBEKO
- Mudel: BBIR17300BCS
- Saadavus: 5
-
262€
BEKO Oven | BBIR17300BCS | 72 L | Electric | Catalytic | Mechanical control | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Black
| All | |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 72 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A |
| Grillimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 660 mm |
| Gross height (mm) | 650 mm |
| Gross weight | 32.70 kg |
| Gross width (mm) | 660 mm |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kontrolli tüüp | Mechanical control |
| Kõrgus | 59.5 cm |
| Laius | 59.4 cm |
| Net weight | 29.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | BBIR17300BCS |
| Puhastamise tüüp | Catalytic |
| Sisetuli | Yes |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 56.7 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.28314 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







