Bosch HBG517CS4 Built in Oven, A+, Capacity 71 L, Black | Bosch
- TootjadBosch
- Mudel: HBG517CS4
- Saadavus: 1
-
605€
Bosch HBG517CS4 Built in Oven, A+, Capacity 71 L, Black | Bosch
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 690.00 mm |
| Gross height (mm) | 675.00 mm |
| Gross weight | 37.00 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Net weight | 34.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2200.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Producer | Bosch |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.31 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch hbg517cs4 built in oven, a, capacity 71 l, black bosch, hbg517cs4, bosch, ahjud

