Bosch HBG7721W1S Built in Oven, A+, Capacity 71 L, White
- TootjadBosch
- Mudel: HBG7721W1S
- Saadavus: 5
-
890€
Bosch HBG7721W1S Built in Oven, A+, Capacity 71 L, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 680.00 mm |
| Brutokaal | 40.50 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 670.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 670.00 mm |
| Garantija | 24 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.31 m |
| Netokaal | 38.09 kg |
| Paber/Papp | 909.00 g |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 963.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 2.41 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wooden | 540.00 g |
Sildid: bosch hbg7721w1s built in oven, a, capacity 71 l, white, hbg7721w1s, bosch, ahjud

