Bosch Oven | HBA572BB4 | 71 L | Electric | Pyrolytic/Hydrolytic | Touch | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Black
- TootjadBosch
- Mudel: HBA572BB4
- Saadavus: 5
-
498€
Bosch Oven | HBA572BB4 | 71 L | Electric | Pyrolytic/Hydrolytic | Touch | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Black
| All | |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 71 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A+ |
| Gross depth (mm) | 690.00 mm |
| Gross height (mm) | 675.00 mm |
| Gross weight | 36.4 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 59.5 cm |
| Laius | 59.4 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Net weight | 35.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 475 g |
| Plastic (No PET) | 25 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | HBA572BB4 |
| Puhastamise tüüp | Pyrolytic/Hydrolytic |
| Sügavus | 54.8 cm |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1 x Combination grill, 1 x Universal baking tray |
| Temperatuur (maksimaalne) | 275 C |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.31 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






