Bosch Oven HBF010BR1S 66 L, A, Height 59.5 cm, Width 59.4 cm, Stainless steel
- TootjadBosch
- Mudel: HBF010BR1S
- Saadavus: 5
-
297€
Bosch Oven HBF010BR1S 66 L, A, Height 59.5 cm, Width 59.4 cm, Stainless steel
| All | |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 66 L |
| Automaatprogrammide arv | 5 heating methods: Hotair gentle 3D Hot air plus hot air function Standard heating grill with hot air large VARIO grill |
| Bruto Sügavus (mm) | 690.00 mm |
| Brutokaal | 36.30 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 670.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 670.00 mm |
| Ekraan | No |
| Energiaefektiivsuse klass (ahi) | A |
| Energiatõhususe klass | A |
| Funktsioonid | Fast Pre-heating function |
| Garantii | 24 month(s) |
| Isepuhastuv | No |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrgus | 59.5 cm |
| Korpuse materjal | Glass/Stainless steel |
| Kuumutamine ülevalt ja alt | Yes |
| Laius | 59.4 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maht (m3) | 0.31 m |
| Metal | 114.00 g |
| Netokaal | 32.90 kg |
| Paber/Papp | 3402.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastik (ilma PET-ita) | 821.00 g |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | HBF010BR1S |
| Seadme tüüp | Built-in |
| Sisetuli | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 42 cm |
| Taara kaal (kg) | 3.40 kg |
| Temperatuur (maksimaalne) | 270 C |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Electric |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wooden | 270.00 g |
Sildid: bosch oven hbf010br1s 66 l, a, height 595 cm, width 594 cm, stainless steel, hbf010br1s, bosch, ahjud





