Candy | Dryer Machine | GDL 8N2B-S | Energy efficiency class D | Front loading | 8 kg | Heat pump | LED | Depth 59 cm | White
- TootjadCandy
- Mudel: GDL 8N2B-S
- Saadavus: 3
-
464€
Candy | Dryer Machine | GDL 8N2B-S | Energy efficiency class D | Front loading | 8 kg | Heat pump | LED | Depth 59 cm | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 116 kWh |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | D |
| Gross depth (mm) | 590.00 mm |
| Gross height (mm) | 850.00 mm |
| Gross weight | 44.00 kg |
| Gross width (mm) | 595.00 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatamismaht | 8 kg |
| Kuivatussüsteem | Heat pump |
| Laius | 60 cm |
| Müratase | 62 dB |
| Net weight | 42.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Dryer Machine |
| Producer product name | GDL 8N2B-S |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 59 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 100 L |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Volume (m3) | 0.30 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






