Caso | Thermo Control Hob | TC 3500 | Number of burners/cooking zones 1 | Touch control | Black/Stainless steel | Induction
- TootjadCaso
- Mudel: 02371
- Saadavus: 1
-
273€
Caso | Thermo Control Hob | TC 3500 | Number of burners/cooking zones 1 | Touch control | Black/Stainless steel | Induction
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 430 mm |
| Gross height (mm) | 525 mm |
| Gross weight | 7.2 kg |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Kaal | 5.5 kg |
| Kontrolli tüüp | Touch control |
| Kõrgus | 11 cm |
| Laius | 35.5 cm |
| Net weight | 5.283 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 44 pc(s) |
| Pannituvastus | Yes |
| Paper/Pasteboard | 1672 g |
| Pealispinna tüüp | Glass-ceramic |
| Plastic (No PET) | 245 g |
| Pliidiraua tüüp | Induction |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 1 |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Thermo Control Hob |
| Producer product name | TC 3500 |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Sügavus | 46 cm |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.917 kg |
| Toote värv | Black/Stainless steel |
| Tüüp | Induction |
| Ühendatud koormus (elekter) | 3500 W |
| Võimsusastete arv | 12 |
| Volume (m3) | 0.03950625 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso thermo control hob tc 3500 number of burnerscooking zones 1 touch control blackstainless steel induction, 02371, caso, lauapliidid

