Mesko | Hob | MS 6508 | Number of burners/cooking zones 1 | Rotary | Black | Electric
- TootjadMesko
- Mudel: MS 6508
- Saadavus: 1
-
18€
Mesko | Hob | MS 6508 | Number of burners/cooking zones 1 | Rotary | Black | Electric
| All | |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 273 mm |
| Gross depth master carton | 340 mm |
| Gross height (mm) | 315 mm |
| Gross height master carton | 335 mm |
| Gross weight | 1.866 kg |
| Gross width (mm) | 83 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Kontrolli tüüp | Rotary |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Muud funktsioonid | Heating plate diameter 15.4 cm |
| Net weight | 1.676 kg |
| Net weight master carton | 7.464 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 204 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Pinge | 220 - 240 V |
| Pliidiraua tüüp | Electric |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 1 |
| Producer | Mesko |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | MS 6508 |
| Taimer | No |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Tare weight master carton | 0.571 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Table top |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.007137585 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: mesko hob ms 6508 number of burnerscooking zones 1 rotary black electric, ms 6508, mesko, lauapliidid








