Bosch Microwave Oven BFL524MB0 20 L, Retractable, Rotary knob, Touch Control, 800 W, Black, Built-in, Defrost function
- TootjadBosch
- Mudel: BFL524MB0
- Saadavus: 5
-
287€
Bosch Microwave Oven BFL524MB0 20 L, Retractable, Rotary knob, Touch Control, 800 W, Black, Built-in, Defrost function
| All | |
| Ahju suurus | 20 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Automaatküpsetamise funktsioon | AutoPilot 7 |
| Brutokaal | 18.028 kg |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grill | No |
| Gross depth (mm) | 385.00 mm |
| Gross height (mm) | 654.00 mm |
| Gross width (mm) | 442.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Retractable, Rotary knob, Touch Control |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 38.2 cm |
| Laius | 59.4 cm |
| Maht | 20 L |
| Metal | 34.00 g |
| Mikrolainevõimsus | 800 W |
| Muud funktsioonid | Electronical door opening. LED display control. |
| Netokaal | 15.987 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1502.00 g |
| Plastic (No PET) | 383.00 g |
| Pöördlaua suurus | 25.5 cm |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Producer product name | BFL524MB0 |
| Programmide arv | 4 defrost and 3 cooking programmes in microwave function |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 31.7 cm |
| Tare weight (kg) | 2.041 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Built-in |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsus | 800 W |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 122.00 g |
Sildid: bosch microwave oven bfl524mb0 20 l, retractable, rotary knob, touch control, 800 w, black, built-in, defrost function, bfl524mb0, bosch, mikrolaineahjud


