Bosch Microwave Oven BFL623MS3 Built-in, 20 L, 800 W, Stainless steel
- TootjadBosch
- Mudel: BFL623MS3
- Saadavus: 4
-
243€
Bosch Microwave Oven BFL623MS3 Built-in, 20 L, 800 W, Stainless steel
| All | |
| Ahju suurus | 20 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Automaatküpsetamise funktsioon | AutoPilot 7 |
| Bruto Sügavus (mm) | 675 mm |
| Brutokaal | 15.8 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 430 mm |
| Brutolaius (mm) | 410 mm |
| Ekraan | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grill | No |
| Juhtpaneel | Electronic |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Rotary knob, Round, Start button, Touch Control |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 36.5 cm |
| Laius | 56.8 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Lapselukk | Yes |
| Maht | 20 L |
| Maht (m3) | 0.1190025 m |
| Materjal | Stainless steel |
| Metal | 32 g |
| Mikrolainevõimsus | 800 W |
| Muud funktsioonid | QuickStart: one click for maximum microwave power for 30 seconds |
| Netokaal | 14.152 kg |
| Paber/Papp | 1400.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 248.00 g |
| Pöördlaua suurus | 27 cm |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Producer product name | BFL623MS3 |
| Programmide arv | 4 defrost and 3 cooking programmes in microwave function, 1 programmes for combination function |
| Sisetuli | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 32.0 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.65 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Built-in |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wooden | 163 g |
Sildid: bosch microwave oven bfl623ms3 built-in, 20 l, 800 w, stainless steel, bfl623ms3, bosch, mikrolaineahjud







