Caso Microwave oven MCG 25 Free standing, 25 L, 900 W, Convection, Grill, Black
- TootjadCaso
- Mudel: 03351
- Saadavus: 3
-
285€
Caso Microwave oven MCG 25 Free standing, 25 L, 900 W, Convection, Grill, Black
| All | |
| Ahju suurus | 25 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Automaatprogrammide arv | 9 |
| Brutokaal | 19.936 kg |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Microwave, Convection & grill |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grill | Yes |
| Grillimisvõimsus | 1200 W |
| Gross depth (mm) | 570.00 mm |
| Gross height (mm) | 570.00 mm |
| Gross width (mm) | 370.00 mm |
| Kaal | 1580 g |
| Konvektsioon | Yes |
| Kõrgus | 28 cm |
| Laius | 48.5 cm |
| Maht | 25 L |
| Materjal | Stainless steel interior with ceramic bottom |
| Mikrolainevõimsus | 900 W |
| Muud funktsioonid | Pre-heat function |
| Netokaal | 15.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3178.00 g |
| Plastic (No PET) | 1258.00 g |
| Producer product family | Microwave oven |
| Producer product name | MCG 25 |
| Programmide arv | 4 combination programs microwave & fan assisted 1 combination program 30% microwave & 70% grill 1 combination program 45% microwave & 55% grill |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 41.5 cm |
| Taimeri kestus | 95 min |
| Tare weight (kg) | 4.436 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsusastete arv | 10 |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso microwave oven mcg 25 free standing, 25 l, 900 w, convection, grill, black, 03351, caso, mikrolaineahjud





