BEKO
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 650 mm |
| Gross height (mm) | 850 mm |
| Gross weight | 41.60 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Net weight | 38.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | BEKO |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.36465 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: beko, bdin36532, noudepesumasinad

