Whirlpool Dishwasher | ID3I D741O | Built-in | Width 60 cm | Number of place settings 14 | Energy efficiency class C | Display |
- TootjadWhirlpool
- Mudel: ID3I D741O
- Saadavus: 5
-
468€
Whirlpool Dishwasher | ID3I D741O | Built-in | Width 60 cm | Number of place settings 14 | Energy efficiency class C | Display | White
| All | |
| Asukohtade arvu seadistamine | 14 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 75 kWh |
| Energiatõhususe klass | C |
| Gross depth (mm) | 680 mm |
| Gross height (mm) | 910 mm |
| Gross weight | 37.50 kg |
| Gross width (mm) | 620 mm |
| Jääkaja näidik | No |
| Kiirpesu | No |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 82 cm |
| Laius | 60 cm |
| Loputusvahendi näidik | Yes |
| Müratase | 41 dB |
| Net weight | 35.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | ID3I D741O |
| Reguleeritavad jalad | Yes |
| Soolanäidik | Yes |
| Sügavus | 56 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Built-in |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 12 h |
| Võimsus | 1900 W |
| Volume (m3) | 0.383656 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


