Caso | Wine cooler | WineComfort 660 Smart | Energy efficiency class G | N/A | Free standing | Height 103.5 cm | Total net capac
- TootjadCaso
- Mudel: 00725
- Saadavus: 2
-
1 167€
Caso | Wine cooler | WineComfort 660 Smart | Energy efficiency class G | N/A | Free standing | Height 103.5 cm | Total net capacity 178 L | Display | Black
| All | |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | G |
| Gross depth (mm) | 680.00 mm |
| Gross height (mm) | 1115.00 mm |
| Gross weight | 61.30 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Kliimaklass | ST |
| Kontrolli tüüp | App-controlled |
| Kõrgus | 103.5 cm |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 59.5 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 41 dB |
| Net weight | 56.90 kg |
| Neto kogumahutavus | 178 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2740.00 g |
| Plastic (No PET) | 1660.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Wine cooler |
| Producer product name | WineComfort 660 Smart |
| Sanga värv | Silver |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 7 |
| Tare weight (kg) | 4.40 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | N/A |
| Ukse hing | Right |
| Volume (m3) | 0.50 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso wine cooler winecomfort 660 smart energy efficiency class g na free standing height 1035 cm total net capac, 00725, caso, sugavkulmikud





