INDESIT | Energy efficiency class E | Free standing | Height 167 cm | Total net capacity 228 L | White
- TootjadINDESIT
- Mudel: UI6 F2T W
- Saadavus: 1
-
461€
INDESIT | Energy efficiency class E | Free standing | Height 167 cm | Total net capacity 228 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 725 mm |
| Gross height (mm) | 1735 mm |
| Gross weight | 60.889 kg |
| Gross width (mm) | 640 mm |
| Kiirkülmutuse funktsioon | Yes |
| Kõrgus | 167 cm |
| Laius | 59.5 cm |
| Net weight | 59 kg |
| Neto kogumahutavus | 228 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.1 g |
| Plastic (No PET) | 188.9 g |
| Producer | INDESIT |
| Tare weight (kg) | 1.889 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.80504 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




