INDESIT
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 670.00 mm |
| Gross height (mm) | 1810 mm |
| Gross weight | 52.00 kg |
| Gross width (mm) | 670 mm |
| Net weight | 50.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | INDESIT |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.812509 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

