Synology DEVICE LICENSE (X 8)
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 2 mm |
| Brutokaal | 0.016 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 125 mm |
| Brutolaius (mm) | 105 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00002625 m |
| Netokaal | 0.011 kg |
| Paber/Papp | 5 g |
| Producer product name | DEVICE LICENSE (X 8) |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.005 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: synology device license x 8, device license x 8, synology, kettamassiivid

