Synology DiskStation | DS725+ | AMD Ryzen | R1600 | 4 GB | DDR4 | Black
- TootjadSynology
- Mudel: DS725+
- Saadavus: 5
-
764€
Synology DiskStation | DS725+ | AMD Ryzen | R1600 | 4 GB | DDR4 | Black
| All | |
| Draivilahtrid | 2 |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Gross depth (mm) | 284.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 2.32 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Net weight | 1.51 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 94 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 810.00 g |
| Producer | Synology |
| Producer product family | DiskStation |
| Producer product name | DS725+ |
| Protsessori mudel | R1600 |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemine RAM | 4 GB |
| Tare weight (kg) | 0.81 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: synology diskstation ds725 amd ryzen r1600 4 gb ddr4 black, ds725, synology, kettamassiivid






