Synology | Enterprise HDD | (HAT5300-16T) | 7200 RPM | 16000 GB | HDD
- TootjadSynology
- Mudel: HAT5300-16T
- Saadavus: 2
-
998€
Synology | Enterprise HDD | (HAT5300-16T) | 7200 RPM | 16000 GB | HDD
| All | |
| Draiviseade, puhvri suurus | 512 MB |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Gross height master carton | 240 mm |
| Gross weight | 0.722 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Käigultvahetus | No |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Kõvaketta liides | SATA |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Maht | 16000 GB |
| Muud funktsioonid | Sector size 512e |
| Net weight | 0.622 kg |
| Net weight master carton | 14.44 kg |
| Packing quantity | 20 pc(s) |
| Palette Qty | 920 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Producer | Synology |
| Producer product family | Enterprise HDD |
| Producer product name | (HAT5300-16T) |
| Seadme tüüp | HDD |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.372 kg |
| Volume (m3) | 0.00070875 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |

