Synology RackStation | RS2825RP+ | AMD Ryzen | V1780B | 8 GB | DDR4
- TootjadSynology
- Mudel: RS2825RP+
- Saadavus: 1
-
4 094€
Synology RackStation | RS2825RP+ | AMD Ryzen | V1780B | 8 GB | DDR4
| All | |
| Draivilahtrid | 16 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 765.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 19.32 kg |
| Gross width (mm) | 574.00 mm |
| Keretüüp | Rack |
| Net weight | 17.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2020.00 g |
| Producer | Synology |
| Producer product family | RackStation |
| Producer product name | RS2825RP+ |
| Protsessori mudel | V1780B |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemine RAM | 8 GB |
| Tare weight (kg) | 2.02 kg |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: synology rackstation rs2825rp amd ryzen v1780b 8 gb ddr4, rs2825rp, synology, kettamassiivid







