Synology Camera BC500 5MP/2.8mm/IR up to 30m/H.265/H.264/IP67/White
- TootjadSynology
- Mudel: BC500
- Saadavus: 5
-
281€
Synology Camera BC500 5MP/2.8mm/IR up to 30m/H.265/H.264/IP67/White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 216.00 mm |
| Brutokaal | 0.55 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 203.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 145.00 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Netokaal | 0.35 kg |
| Paber/Papp | 170.00 g |
| Palette Qty | 272 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 30.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: synology camera bc500 5mp28mmir up to 30mh265h264ip67white, bc500, synology, kaamerad

