Synology | RackStation | RS822RP+ 4-Bay NAS | AMD Ryzen | V1500B | Processor frequency 2.2 GHz | 2 GB | DDR4
- TootjadSynology
- Mudel: RS822RP+
- Saadavus: 1
-
1 667€
Synology | RackStation | RS822RP+ 4-Bay NAS | AMD Ryzen | V1500B | Processor frequency 2.2 GHz | 2 GB | DDR4
| All | |
| Draivilahtrid | 4 |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| Gross depth (mm) | 600 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| Gross weight | 8.50 kg |
| Gross width (mm) | 580 mm |
| Keretüüp | Rack |
| Liides | 4x RJ-45 1GbE LAN 2x USB 3.2 Gen 1 1x eSATA |
| Muud funktsioonid | 3x Fans |
| Net weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Synology |
| Producer product family | RackStation |
| Producer product name | RS822RP+ 4-Bay NAS |
| Protsessori mudel | V1500B |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen |
| Protsessori sagedus | 2.2 GHz |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemine RAM | 2 GB |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.07134 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: synology rackstation rs822rp 4-bay nas amd ryzen v1500b processor frequency 22 ghz 2 gb ddr4, rs822rp, synology, kettamassiivid







