Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi 1TB - Space Grey | Apple
- TootjadApple
- Mudel: MH3G4HC/A
- Saadavus: 1
-
1 363€
Apple iPad Air 11" M4 Wi-Fi 1TB - Space Grey | Apple
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 262.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross weight | 1.06 kg |
| Gross width (mm) | 191.00 mm |
| Net weight | 0.76 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 270.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Apple |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.15 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




