Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | 13 " | Purple | IPS | 2732 x 2048 pixels | Apple M3 | 8 GB | 256 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi |
- TootjadApple
- Mudel: MCJ84HC/A
- Saadavus: 4
-
1 166€
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | 13 " | Purple | IPS | 2732 x 2048 pixels | Apple M3 | 8 GB | 256 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | USB-C charging cable
| All | |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| 5G | Yes |
| Aku mahutavus | 9720 mAh |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 10 h |
| Akutehnoloogia | Lithium Polymer (Li-Po) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2732 x 2048 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 13 " |
| Ekraani tehnoloogia | IPS |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Gross depth (mm) | 262.00 mm |
| Gross height (mm) | 33.00 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 191.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | iPadOS |
| LED-tagantvalgustus | Yes |
| Net weight | 0.94 kg |
| NFC | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Apple |
| Producer product name | iPad Air Wi-Fi + Cellular |
| Protsessori mudel | M3 |
| Protsessori perekond | Apple |
| Puutetehnoloogia | Multi-Touch |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| SIM-kaardi tugi | Yes |
| SIM-kaardi võimekus | Electronic SIM card (e-SIM) |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Tagakaamera | Yes |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | USB-C charging cable |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Toote värv | Purple |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |











