Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | Blue | 11 " | 2360 x 1640 pixels | IPS | Apple | 12 GB | M4 | 512 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi
- TootjadApple
- Mudel: MH7J4HC/A
- Saadavus: 5
-
1 280€
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | Blue | 11 " | 2360 x 1640 pixels | IPS | Apple | 12 GB | M4 | 512 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 6.0 | iPadOS | 26
| All | |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| 5G | Yes |
| Akutehnoloogia | Lithium Polymer (Li-Po) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 6.0 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2360 x 1640 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 11 " |
| Ekraani tehnoloogia | IPS |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Gross depth (mm) | 262.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross weight | 1.06 kg |
| Gross width (mm) | 191.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | iPadOS |
| LED-tagantvalgustus | Yes |
| Net weight | 0.76 kg |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 26 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 943 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 270.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Apple |
| Producer product name | iPad Air Wi-Fi + Cellular |
| Protsessori mudel | M4 |
| Protsessori perekond | Apple |
| Puutetehnoloogia | Multi-Touch |
| Sisemälu | 12 GB |
| Sisemine mälumaht | 512 GB |
| Tagakaamera | Yes |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.15 kg |
| Toote värv | Blue |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |





