Apple | iPad Pro Wi-Fi + Cellular | 11 " | Silver | OLED, Ultra Retina XDR | 2420 x 1668 pixels | Apple M5 | 16 GB | 1000 GB | 3
- TootjadApple
- Mudel: ME2V4HC/A
- Saadavus: 1
-
2 214€
Apple | iPad Pro Wi-Fi + Cellular | 11 " | Silver | OLED, Ultra Retina XDR | 2420 x 1668 pixels | Apple M5 | 16 GB | 1000 GB | 3G | 4G | 5G | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 6 | iPadOS | USB-C charging cable
| All | |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| 5G | Yes |
| Aku mahutavus | 8160 mAh |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 10 h |
| Akutehnoloogia | Lithium Polymer (Li-Po) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 6 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2420 x 1668 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 11 " |
| Ekraani tehnoloogia | OLED, Ultra Retina XDR |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Gross depth (mm) | 188.00 mm |
| Gross height (mm) | 32 mm |
| Gross weight | 0.74 kg |
| Gross width (mm) | 262.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | iPadOS |
| Integreeritud andurid | Accelerometer, ambient light sensor, barometer, FACE ID - facial recognition sensor, three-axis gyroscope, LiDAR scanner |
| LED-tagantvalgustus | No |
| Net weight | 0.44 kg |
| NFC | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1093 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 270.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Apple |
| Producer product name | iPad Pro Wi-Fi + Cellular |
| Protsessori mudel | M5 |
| Protsessori perekond | Apple |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| SIM-kaardi tugi | Yes |
| SIM-kaardi võimekus | Electronic SIM card (e-SIM) |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemine mälumaht | 1000 GB |
| Tagakaamera | Yes |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | USB-C charging cable |
| TI weight (kg) | 0.13 kg |
| Toote värv | Silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.001576192 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |





