Durabook R11 Rugged Tablet 11.6" FHD Intel Core U5-1235U/16GB/256GB/Intel Iris Xe Graphics/Win11Pro/Black/WiFi/3Y Warranty
- TootjadDurabook
- Mudel: R1G1Q21ABAXX
- Saadavus: 2
-
1 992€
Durabook R11 Rugged Tablet 11.6" FHD Intel Core U5-1235U/16GB/256GB/Intel Iris Xe Graphics/Win11Pro/Black/WiFi/3Y Warranty
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 1.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 346 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Durabook |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

