Huawei MatePad | 11.5 " | Space Gray | TFT LCD | 1600 x 2456 pixels | KirinT80 | 8 GB | 256 GB | Wi-Fi | Front camera | 8 MP | R
- TootjadHuawei
- Mudel: 53014KCN
- Saadavus: 1
-
388€
Huawei MatePad | 11.5 " | Space Gray | TFT LCD | 1600 x 2456 pixels | KirinT80 | 8 GB | 256 GB | Wi-Fi | Front camera | 8 MP | Rear camera | 13 MP | Bluetooth | 5.2 | Harmony OS | 4.3
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 1600 x 2456 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 11.5 " |
| Ekraani tehnoloogia | TFT LCD |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Harmony OS |
| Net weight | 0.52 kg |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 4.3 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 857 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Huawei |
| Producer product name | MatePad |
| Protsessori perekond | KirinT80 |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Tagakaamera | Yes |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 13 MP |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.12 kg |
| Toote värv | Space Gray |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
Sildid: huawei matepad 115 space gray tft lcd 1600 x 2456 pixels kirint80 8 gb 256 gb wi-fi front camera 8 mp r, 53014kcn, huawei, tahvelarvutid







