Huawei | MatePad | 11.5 " | Violet | TFT LCD | 2456 1600 pixels | HiSilicon | Kirin T82B | 8 GB | 256 GB | Wi-Fi | Front camera
- TootjadHuawei
- Mudel: 53014KCM
- Saadavus: 5
-
388€
Huawei | MatePad | 11.5 " | Violet | TFT LCD | 2456 × 1600 pixels | HiSilicon | Kirin T82B | 8 GB | 256 GB | Wi-Fi | Front camera | 8 MP | Rear camera | 13 MP | Bluetooth | 5.2 | HarmonyOS | 4.3 | Type-C Cable, Quick Start Guide, Warranty Card
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| 5G | No |
| Aku mahutavus | 10100 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2456 1600 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 11.5 " |
| Ekraani tehnoloogia | TFT LCD |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | HarmonyOS |
| Net weight | 0.52 kg |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 4.3 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 857 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Huawei |
| Producer product name | MatePad |
| Protsessori mudel | Kirin T82B |
| Protsessori perekond | HiSilicon |
| Puutetehnoloogia | 10-point Multi-touch |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Tagakaamera | Yes |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 13 MP |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Type-C Cable, Quick Start Guide, Warranty Card |
| TI weight (kg) | 0.12 kg |
| Toote värv | Violet |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11a/b/g/n/ac/ax |







