Lenovo | Idea Tab Pro Gen 2 (w/o power adapter) | ZAHD0616SE | 12.7 " | Luna Grey | LCD | 2944 x 1840 pixels | Qualcomm | Snapdr
- TootjadLenovo
- Mudel: ZAHD0616SE
- Saadavus: 5
-
501€
Lenovo | Idea Tab Pro Gen 2 (w/o power adapter) | ZAHD0616SE | 12.7 " | Luna Grey | LCD | 2944 x 1840 pixels | Qualcomm | Snapdragon 8s Gen 4 | 8 GB | Soldered LPDDR5x | 256 GB | Wi-Fi | Front camera | 8 MP | Rear camera | 13 MP | Bluetooth | 5.3 | Android | 14 (Upgradable until Android 16) | Warranty 24 month(s) | USB-C charging cable, Quick-Start Guide & Safety, Warranty, MicroSD Tray Pin
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| 5G | No |
| Aku mahutavus | 10200 mAh |
| Akutehnoloogia | Lithium Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2944 x 1840 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 12.7 " |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Gross depth (mm) | 255 mm |
| Gross height (mm) | 10 mm |
| Gross weight | 0.805 kg |
| Gross width (mm) | 166 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 1000 GB |
| Net weight | 0.465 kg |
| NFC | No |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 14 (Upgradable until Android 16) |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1242 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Power adapter | Not included |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Idea Tab Pro Gen 2 (w/o power adapter) |
| Producer product name | ZAHD0616SE |
| Protsessori mudel | Snapdragon 8s Gen 4 |
| Protsessori perekond | Qualcomm |
| Puutetehnoloogia | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | Soldered LPDDR5x |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Tagakaamera | Yes |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 13 MP |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | USB-C charging cable, Quick-Start Guide & Safety, Warranty, MicroSD Tray Pin |
| TI weight (kg) | 0.069 kg |
| Toote värv | Luna Grey |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | microSD |
| Volume (m3) | 0.0004233 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |











