Lenovo Legion Tab (without power adapter) | 8.8 " | Eclipse Black | 2560 x 1600 pixels | Qualcomm | Snapdragon 8 Gen 3 | 12 GB |
- TootjadLenovo
- Mudel: ZAEF0019SE
- Saadavus: 5
-
582€
Lenovo Legion Tab (without power adapter) | 8.8 " | Eclipse Black | 2560 x 1600 pixels | Qualcomm | Snapdragon 8 Gen 3 | 12 GB | Soldered LPDDR5x | 256 GB | Wi-Fi | Front camera | 8 MP | Rear camera | 13 MP | Bluetooth | 5.4 | Android | 14 | Warranty 24 month(s) | Folio Case + Glass Film
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2560 x 1600 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 8.8 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Gross depth (mm) | 209.00 mm |
| Gross height (mm) | 7.00 mm |
| Gross weight | 0.64 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Net weight | 0.35 kg |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1563 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Power adapter | Not included |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Legion Tab (without power adapter) |
| Protsessori mudel | Snapdragon 8 Gen 3 |
| Protsessori perekond | Qualcomm |
| Puutetehnoloogia | 10-point Multi-touch |
| Sisemälu | 12 GB |
| Sisemälu tüüp | Soldered LPDDR5x |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Tagakaamera | Yes |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 13 MP |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Folio Case + Glass Film |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Eclipse Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |
Sildid: lenovo legion tab without power adapter 88 eclipse black 2560 x 1600 pixels qualcomm snapdragon 8 gen 3 12 gb, zaef0019se, lenovo, tahvelarvutid











