Lenovo Tab (without power adapter) | Idea ZAFR0405SE | 11 " | Luna Grey | IPS | 2560 x 1600 pixels | MediaTek | Dimensity 6300 |
- TootjadLenovo
- Mudel: ZAFR0405SE
- Saadavus: 5
-
269€
Lenovo Tab (without power adapter) | Idea ZAFR0405SE | 11 " | Luna Grey | IPS | 2560 x 1600 pixels | MediaTek | Dimensity 6300 | 8 GB | Soldered LPDDR4x | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 5 MP | Rear camera | 8 MP | Bluetooth | 5.2 | Android | 15 or Later | Warranty 24 month(s) | Lenovo Tab Pen
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| 5G | No |
| Aku mahutavus | 7040 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2560 x 1600 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 11 " |
| Ekraani tehnoloogia | IPS |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Gross depth (mm) | 255.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.69 kg |
| Gross width (mm) | 166.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Net weight | 0.47 kg |
| NFC | No |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 15 or Later |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1460 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Power adapter | Not included |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Tab (without power adapter) |
| Producer product name | Idea ZAFR0405SE |
| Protsessori mudel | Dimensity 6300 |
| Protsessori perekond | MediaTek |
| Puutetehnoloogia | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | Soldered LPDDR4x |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Tagakaamera | Yes |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Lenovo Tab Pen |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Luna Grey |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ac |
Sildid: lenovo tab without power adapter idea zafr0405se 11 luna grey ips 2560 x 1600 pixels mediatek dimensity 6300, zafr0405se, lenovo, tahvelarvutid






































