Lenovo | Yoga Tab Plus Wi-Fi (without power adapter) | ZAEG0018NL | 12.7 " | Tidal Teal | LTPS | 2944 x 1840 pixels | Qualcomm |
- TootjadLenovo
- Mudel: ZAEG0018NL
- Saadavus: 5
-
696€
Lenovo | Yoga Tab Plus Wi-Fi (without power adapter) | ZAEG0018NL | 12.7 " | Tidal Teal | LTPS | 2944 x 1840 pixels | Qualcomm | Snapdragon 8 Gen 3 Mobile Platform | 16 GB | Soldered LPDDR5x | 256 GB | Wi-Fi | Front camera | 13 MP | Rear camera | 13 MP | Bluetooth | 5.4 | Android | 14 or Later | Warranty 24 month(s) | Lenovo 2-in-1 Keyboard Pack + Lenovo Tab Pen Pro
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| 5G | No |
| Aku mahutavus | 10200 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2944 x 1840 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 12.7 " |
| Ekraani tehnoloogia | LTPS |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 13 MP |
| Gross depth (mm) | 316 mm |
| Gross height (mm) | 46 mm |
| Gross weight | 1.27 kg |
| Gross width (mm) | 216 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Net weight | 0.815 kg |
| NFC | No |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 14 or Later |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1163 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400 g |
| Plastic (No PET) | 55 g |
| Power adapter | Not included |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Yoga Tab Plus Wi-Fi (without power adapter) |
| Producer product name | ZAEG0018NL |
| Protsessori mudel | Snapdragon 8 Gen 3 Mobile Platform |
| Protsessori perekond | Qualcomm |
| Puutetehnoloogia | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | Soldered LPDDR5x |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Tagakaamera | Yes |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 13 MP |
| Tare weight (kg) | 0.455 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Lenovo 2-in-1 Keyboard Pack + Lenovo Tab Pen Pro |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Tidal Teal |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD |
| Volume (m3) | 0.003139776 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |











