Samsung Tab A11+ (X230) | Galaxy | 11 " | Grey | TFT LCD | 1200 x 1920 pixels | Mediatek | Dimensity 7300 | 8 GB | 256 GB | Wi-F
- TootjadSamsung
- Mudel: A11+ X230-Grey 256
- Saadavus: 1
-
272€
Samsung Tab A11+ (X230) | Galaxy | 11 " | Grey | TFT LCD | 1200 x 1920 pixels | Mediatek | Dimensity 7300 | 8 GB | 256 GB | Wi-Fi | Front camera | 5 MP | Rear camera | 8 MP | Bluetooth | 5.3 | Android | 16
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| Aku mahutavus | 7040 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 1200 x 1920 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 11 " |
| Ekraani tehnoloogia | TFT LCD |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 285.00 mm |
| Gross weight | 0.58 kg |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Net weight | 0.48 kg |
| NFC | No |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 16 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 328 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Samsung |
| Producer product family | Galaxy |
| Producer product name | Tab A11+ (X230) |
| Protsessori mudel | Dimensity 7300 |
| Protsessori perekond | Mediatek |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Tagakaamera | Yes |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.21 kg |
| Toote värv | Grey |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | microSDXC |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |








