TCL QLED TV | 32S5K | 32 | Smart TV | Android TV | FHD | Black
- TootjadTCL
- Mudel: 32S5K
- Saadavus: 5
-
191€
TCL QLED TV | 32S5K | 32 | Smart TV | Android TV | FHD | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, HDCP, USB, RJ-45, RF, SAT, CI |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T2/C/S2 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 32 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 80 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 122.00 mm |
| Gross height (mm) | 520.00 mm |
| Gross weight | 4.42 kg |
| Gross width (mm) | 800.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android TV |
| Net weight | 3.19 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 34 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 984.00 g |
| Plastic (No PET) | 246.00 g |
| Producer | TCL |
| Producer product family | QLED TV |
| Producer product name | 32S5K |
| Tare weight (kg) | 1.23 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |









