TCL Washing machine with dryer | CP1012SA0 | Energy efficiency class A/E | Front loading | Washing capacity 10 kg | 1200 RPM | D
- TootjadTCL
- Mudel: CP1012SA0
- Saadavus: 5
-
498€
TCL Washing machine with dryer | CP1012SA0 | Energy efficiency class A/E | Front loading | Washing capacity 10 kg | 1200 RPM | Depth 63 cm | Width 60 cm | Display | LED | Drying system | Drying capacity 6 kg | Steam function
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesukuiva tsükli kohta | 377 kWh |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 51 kWh |
| Energiatõhususe klass | A/E |
| Gross depth (mm) | 687.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 73.00 kg |
| Gross width (mm) | 673.00 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatamismaht | 6 kg |
| Kuivatussüsteem | Yes |
| Laius | 60 cm |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1200 RPM |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase | 72 dB |
| Net weight | 70.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Pesumaht | 10 kg |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | TCL |
| Producer product family | Washing machine with dryer |
| Producer product name | CP1012SA0 |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 63 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Trumli maht | 64 L |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.41 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tcl washing machine with dryer cp1012sa0 energy efficiency class ae front loading washing capacity 10 kg 1200 rpm d, cp1012sa0, tcl, pesumasinad







