TEFAL Frying Pan | B8170444 Intuition | Frying | Diameter 24 cm | Suitable for induction hob | Fixed handle | Black
- TootjadTEFAL
- Mudel: B8170444
- Saadavus: 2
-
25€
TEFAL Frying Pan | B8170444 Intuition | Frying | Diameter 24 cm | Suitable for induction hob | Fixed handle | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 470.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 0.71 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Kaasas kate | No |
| Käepideme omadused | Fixed handle |
| Läbimõõt | 24 cm |
| Materjal | Titanium |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 0.61 kg |
| Nõudepesumasinakindel | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 77 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Frying Pan |
| Producer product name | B8170444 Intuition |
| Sobib induktsioonpliitidele | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Frying |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: tefal frying pan b8170444 intuition frying diameter 24 cm suitable for induction hob fixed handle black, b8170444, tefal, pannid



