TEFAL | Garment Steamer | DT3041E1 | Handheld | 1300 W | 0.27 L | 20 g/min | White/Blue
- TootjadTEFAL
- Mudel: DT3041E1
- Saadavus: 5
-
59€
TEFAL | Garment Steamer | DT3041E1 | Handheld | 1300 W | 0.27 L | 20 g/min | White/Blue
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 208.00 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross weight | 1.41 kg |
| Gross width (mm) | 208 mm |
| Juhtme pikkus | 2.6 m |
| Net weight | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 100 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 514.00 g |
| Pidev auruvoog | 20 g/min |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Garment Steamer |
| Producer product name | DT3041E1 |
| Soojenemisaeg | 15 s |
| Tare weight (kg) | 0.51 kg |
| Toote värv | White/Blue |
| Tüüp | Handheld |
| Veemahuti suurus | 0.27 L |
| Võimsus | 1300 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tefal garment steamer dt3041e1 handheld 1300 w 027 l 20 gmin whiteblue, dt3041e1, tefal, aurutid





