TEFAL | Garment Steamer | DT8270 | Handheld | 2000 W | 0.19 L | 30 g/min | Black
- TootjadTEFAL
- Mudel: DT8270
- Saadavus: 5
-
81€
TEFAL | Garment Steamer | DT8270 | Handheld | 2000 W | 0.19 L | 30 g/min | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross weight | 2.079 kg |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Inner carton packing Qty | 4.00 pc(s) |
| Muud funktsioonid | Vertical steam. Intense power of steam kills up to 99.99% of bacteria, viruses and germs, safe for all textiles |
| Net weight | 1.379 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 149 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 650.00 g |
| Pidev auruvoog | 30 g/min |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Garment Steamer |
| Producer product name | DT8270 |
| Soojenemisaeg | 25 s |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Handheld |
| Veemahuti suurus | 0.19 L |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.011616 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









